Yine Tema Değiştirdim

Merhaba arkadaşlar beni takip edenler bilir ben sürekli tema değiştirmeyi seven biriyim. Bu aralar ne yapsam diye düşünürken bloguma yeni tema bakmaya karar verdim. Aslında öyle ahım şahım temalar sevmem hep sadeliğe önem veririm. Fazla renk olmasını istemem. Önce ki Enliven tema dan sıkılmaya başlamıştım. Gözüme çok kaba geliyordu.

İnternet’den tema arayışlarımda gözüme son anda çarpan tema bu oldu. aThemes’in Alizee isimli ücretsiz temasıdır. Açıkçası tema çok hoşuma gitti. Aradığım sade, responsive bir temaydı. Temayı düzenlemem çok kolay oldu. Ama temada bir çok eksik olduğu için değiştirmeye vakit bulamadım. Zaten blogumu takip eden bir çok kişide temanın iyi olmadığını dile getirmişti. Şu an ki yeni temam sade ve çok hoş olan Tora temasıdır. Gözümden kaçmış olabilir eğer bir hata, düzenlenecek yer görürseniz yorum olarak belirtirseniz çok memnun olurum. Sizin başka tema önerileriniz olursa aynı şekilde yorumda belirtmeyi unutmayın.

Yalçın Güler
Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat’da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu bir blog yazarı. Aynı zamanda da LGDestek, Huawei Aksesuar ve Etiget.com da E-Ticaret Uzmanlığı yapmaktayım.
Yorum Yapmayı İhmal Etme