Tehdit Siber Çöküş

Tehdit: Siber Çöküş

Mascot ve M3 film tarafından çekimine başlanan Tehdit: Siber Çöküş filmi Türk yapımı ilk siber suç konulu film olacak. Hakan Kadıoğlu‘ nun üstlendiği filmin kesin çıkış tarihi ve oyuncu kadrosu şu anlık belli değil. Ben bu filmi Hasan Yasin Türkyılmaz hocamın bir konferansında tanımış oldum. Ayrıca kendisi filmin proje yapım tasarımcısıdır. 

Bağımsız sinema olarak karşılaşabileceğiniz birçok faktör mevcuttur ve bunların başında finans desteği sorunu gelmektedir . Başlatılan bu proje maliyet ve içerik bakımından beklentileri geçmiş durumda. Her ne kadar hesaplamalar ve harcamalar yapılsa da projenin tam karşılığı olan görsel içeriğin seyircilerle buluşması için gerekli koşullar oluşamamıştır. Proje fonlaması için talep edilen miktar tüm set masrafları ve giderler için ayrılmış olup projeye yapacağınız her kaktı ve fonlama desteği, bu projede tam olarak senaryonun karşılığı olan görsel içeriğin izleyicilerle bulaşmasını sağlayacaktır.

Şimdi projeye destek vererek, Türk sinemasında farklı konuların ve seçeneklerin oluşmasına bir ön ayak olabilirsiniz. Gelin şimdi hep birlikte yarım kalan bu projeyi tamamlayarak sinemalarımızda görmek istediğimiz türden filmlere öncülük edelim.

Filmi Destekle yazısına tıklayarak bu projeye sizde destek verin. Hep birlikte bu filmi ayağa kaldıralım. Ayrıntılı bilgi için tıklayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi:

Web Sitesi : www.tehditfilmi.com
Facebook Sayfası : www.facebook.com/tehditfilm
Twitter Sayfası : www.twitter.com/tehditfilm
IMDb Sayfası : www.imdb.com/title/tt4778354/

 

Yalçın Güler

1996 yılında hayata Hello World demiş. Aksaray Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunu. 6 yıldır blog yazar. Bootstrap, Html/Css, az çok php bilen bir insan.

3 thoughts to “Tehdit: Siber Çöküş”

  1. Çok güzel bir proje. Herkes kadar bende desteklemek isterim açıkçası. Destekçiler için dahi hediyeler varmış. Bizleri haberdar ettiğin için çok teşekkür ederiz. Sevgiler. ?

    1. Güzel yorumun için teşekkür ederim Semanur. Türk sinemasında farklı konuların ve seçeneklerin oluşmasını sağlamak için bizde gereken desteği vermeliyiz. Para olarak destek olamazsak bile blog da yazı paylaşsak 1 kişi görse bile kafi.

  2. Hep savunduğum şey bu işte. Türk sinemasında artık farklı konular işlensin istiyorum. Mesela adam gibi bir korku filmimiz yok diyebilirim. Cin, peri vs. Aşalım bunları. Bu filmi de izlemeyi çok istiyorum. Destek olmak bu kadar kolaysa, ben de destek olayım. Bizleri bilgilendirdiğin için teşekkürler ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir