Blog Üzerinden Aldığım Hediyeler

Linkedin de gezinirken, Sezer İltekin ağabeyimin blog yazısını gördüm. Hemen bloguna girdim, yazısını okudum ve ufak bir yorum bıraktıktan sonra, neden bende yazmıyorum dedim ve kendimi bir an da word belgesinde yazıya başlarken buldum. Neyse fazla konuyu uzatmadan direk konuya geçeyim ben.

Blogumdan bu zamana kadar pek bir hediye almadım açıkçası. Ama bilinmiş tanınmış kurumlardan bir çok hediye almışımdır. Aslında bunları sosyal medya hesaplarımda paylaşıyorum ama bir de burada paylaşma istemi duydum.

yalçın güler indir.comGoogle Cardboard bir diğer adıyla VR Gözlüğü. Karton tarzı bir şekilde imal edilmiş fakat teknolojiye yakından ilgi gösteren insanlar farklı malzemelerden de bu sanal gerçeklik gözlüğünü imal etmiş durumda. Ocak ayının ikinci günü gelmişti. Ne kadar çok heyecanlanmıştım anlatamam. Her zaman internet üzerinden takip ederdim kısmet indir.com’un bu yıl ki hediyesinde varmış. Bunun detayını İndir.com Ailesinden Yılbaşı Hediyesi blog yazısı altında paylaşmıştım. Tekrar yazmak istemiyorum.

Bir diğer hediye ise Webtures ve Seo Hocasından. Seo uzmanı, girişimci, yazar olan Kaan Gülten hocam Sorularla Seo ve Uzmanından Seo kitaplarını hediye etmişti. Ama şu bir gerçek ki şekerleri çok

instagram yastığıgüzeldi. Webtures yazılı kalem, yine 2 adet kitap ayracı ve bardak altığı vardı.

Yine Webtures ve Seo Hocasından 2 adet Instagram yastığı ve Webtures USB bellek hediye etmişlerdi. Yastıkları Instagram ve Twitter olarak bekliyorum ama ellerinde sadece Instagram yastığı kaldığı için 2 adet yollamışlar.

 

Kariyer.net'ten not defteriBir diğer hediye ise Kariyer.net’ten ufak bir yapıştırmalı not defteriydi. 8 parça olan not defterinin 5’i renkli küçük ayraç şeklindeydi. Geri kalan 3 parça ise not kağıdıydı.

 

Written by

304   Posts

Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat’da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi öğrencisi bir blog yazarı. Aynı zamanda da ETİGET - LGDestek - HuaweiAksesuar da E-Ticaret Mağaza Yöneticiliği yapmaktayım.
View All Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir