Yüzsüzlüğün Daniskası

Bilirsiniz ki bir çoğumuz sosyal medya delisiyiz, sürekli online olma derdindeyiz. O ne yapmış, şu kimle konuşuyor vs vs boş şeylerle uğraşıyoruz. Tabii sosyal medya platformlarının bizlere sunmuş olduğu ekstra özelliklerle bir nebze olsa da keyifli vakit geçirmemizi sağlıyor. Bende öyle boş boş dururken sıkıldım vakit geçsin diye Facebook’da 101 YüzBir Okey Plus oynayayım dedim. 

Girmez oynamaz olaydım. Zaten alt tarafta resimlerden anlayacaksınız. Masaya oturdum direk yazışmalar başladı tabii. Benim sol tarafımda oturan kız benim karşımda ki oyuncuya kırmızı 12 varsa at açayım, sarı 10’a biterim tarzında konuşma oldu ve el bitene kadar devam etti. Sonrasında benim karşımda ki oğlan olacak o karaktersiz bu kızın istediği taşları hep attı ve sürekli hatalı el açtı, yere okey attı, işler taş attı. Ve ben sesimi bile çıkartmadım ve gereken yerlere şikayetimi yaptım.

Ya arkadaşım biz oraya biraz kafa dinlemeye geliyoruz, oyundan zevk almayı istiyoruz bu nedir ya. Bunun adı hainliktir, oyun bozanlıktır, yüzsüzlüktür. Tamam altı üstü bir oyun olabilir ama kişiliğinizi karakterinizi bari burada belli etmeyin. Şu an cidden aşırı derece de doluyum ve sinirliyim.

Bu oyun oynadığım kişilerin profillerini araştırdım ama bulamadım, dua etsinler bulamayayım. Eğer bulan olursa da bana iletirse çok sevap işler.

Yalçın Güler
Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat’da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu bir blog yazarı. Aynı zamanda da LGDestek, Huawei Aksesuar ve Etiget.com da E-Ticaret Uzmanlığı yapmaktayım.
Yorum Yapmayı İhmal Etme