Ee ne oldu şimdi, 23 mü olduk. Bir yıl daha mı yaşlandık. Ömrümüzden bir yıl daha mı gitti. Adım adım ömrünü tüketiyorsun Yalçın Güler. Ne ara büyüdün de 23 yaşına girdin. Hep çocuk kalsaydın ya. Sabahtan akşama kadar top peşinde koşsaydın olmaz mıydı. Gerçi kim istemezdi ki çocuk kalmayı. Neden büyüyesin ki. Büyüyünce sorumluluklar da ardı ardına geliyor tabii. Neyse artık yeni bir yol karşında. Yeni bir işin var ulan, daha ne olsun. Bak ne güzel mutlusun işte. Yoksa değil misin ???

Artık geri dönüş yok Yalçın Güler, eskiyi unutmalısın. İlerisi zaten bilinmezlik. Doğru yola gidip gitmediğini sen seçeceksin. Artık teksin. Doğru kararlar alman gerekiyor. Yoksa üzülürsün veya üzerler. Gerçi her ikisini de yaşarsın illa ki. yaşamışsındır da. Hayatında iki yol ayrımı var. Hangisi doğru biliyor musun ? Tabii ki de hayır. Sen önemli olan doğruyu seçmelisin. Bence seçtin ve güzel ilerliyorsun.

Teşekkür ediyorum hayata. Güzel insanları benimle beraber aynı arabaya bindirdiği için. Sağ olsunlar yine de mesaj atıp kutlamayı ihmal etmediler. İçlerinden gelerek veya öylesine yazdılar güzel dileklerde bulundular. Yine her zaman ki gibi üye olduğum bir çok ama bir çok internet sitelerinden kutlama mesajları geldi. Ne olurdu sanki ufak bir hediye gönderseydiniz.

Sağ olsun bugün habersiz bir şekilde ofiste doğum günüm kutlandı. İş arkadaşım, çocukluğum, kız kardeşim gibi gördüğüm arkadaşım ve patronum doğum günümü kutladılar. Birde ufak bir çiçek hediyesi tabii. Geç saate kadar ofiste durdum ve 9 civarı babam beni ofisten aldı eve gittik. Ne kadar da anneme aylar, haftalar, günler öncesinden tembih etsem de, kutlama istemiyorum desem de sağ olsunlar ailem yine doğum günümü kutladı ve bir bluetooth kulaklık hediyesi vardı. (Kulaklığın incelemesini çekip, bloga yazarım belki)

Ama artık ben doğum günü kutlaması, pastada ki mumların üflemesini istemiyorum. İyi ki doğdun Yalçın cümlesini duymayı istemiyorum. 2 fotoğrafa da dikkatli bakarsanız yüzümde hiç bir tebessüm yok. Doğum günü olan bir insana benziyor muyum acaba ? Suratı asık, zorla gülmeye çalışmış birisi.

Ama yine bu cümleyi illa ki kuracaksınız “İyi ki doğdun Yalçın” -ki kuruldu da Çünkü tutacağım bir dilek yok. Zira diyebileceğim tek şey, sevdiğim insanların bana yanlış yapmaması.

24 de görüşmek üzere. Saçmalamış olabilirim. Sürç-i lisan ettiysem affola. Eyvallah.