Dijital’de Tek Adres: Çotanak Ajans

Dijital’de tekiz sloganıyla yayın hayatına başlayan Çotanak Ajans müşterilerine, web geliştirme, kurumsal kimlik, grafik tasarım, sosyal medya, e-ticaret danışmanlığı ve takibi reklam amaçlı promosyon ürünler ve dijital çözümler konusunda hizmet vermektedir. Firmalar profesyonel bir tema altında ilerlemek, işinde kurumsallığı yakalayarak, iyi bir çizgi yaratabilmek adına her zaman kurumsal bir altyapı ile oluşturulmuş profesyonel kreatif ajanslara ihtiyaç duyuyor. 

Ne kadar güvenilirsiniz ? Sorusuna verdikleri cevap;

Çotanak Ajans olarak öncelikli hedefimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözümler üretebilmek. Ve hak verirsiniz ki her işletme gibi çalışmalarımızı sürdürebilmemiz için hizmetlerimize kar payımızı da eklemek zorundayız. Bu nedenle müşterilerimizin ve bizim mağduriyetimizi engellemek için. Size veya firmanıza özel olarak yapılmış olan çalışmaların ön izlemelerini sizlerle paylaşıp, size projenizi daha yapım aşamasındayken deneyimle şansı veriyoruz. Revize hakkınız yaptığımız çalışmanın iş gününe göre değişmekte olup, Çotanak Ajans olarak bu ve diğer bütün haklarınızın değiştirilebilir olması hakkımızı saklı tutarız.

Birbirinden farklı çözümler ile artık potansiyelinizin farkınıza varmanızı, imkanlarımızdan yararlanmanızı ve müşterilerinize/ziyaretçilerinize daha kolay ve çabuk ulaşmanızı sağlıyoruz.

Çünkü biz dijital’de tekiz!

Eğer sizde Çotanak Ajansın profesyonel hizmetlerinden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak isterseniz;

www.cotanakajans.com | twitter.com/cotanakajans | instagram.com/cotanakajans | facebook.com/cotanakajans sitelerini ziyaret edip indirimli kampanyalarından yararlanma fırsatı yakalayabilirsiniz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir