Cilt Sorunlarıyla Savaşta Fucidin Krem Mucizesi

Kızı erkeği herkesin ortak sorunudur sivilce problemi. Ergenlikte çıkmaya başlayan bir sabah uyandığımızda yüzümüzün bir köşesinde beliren kırmızı ve görüntümüzü bozan bir cilt problemidir sivilce. Ergenlikte hormonların artmasıyla vücut yağlanmaya başlar ve bunun sonucunda yağlı vücutları seven cilt sorunumuz sivilce ortaya çıkmış olur.

Herkesin Ortak Sorunu Sivilce

Yüzümüzün tüm güzelliğini bir anda kaybedip herkesin odak noktası haline gelen sivilce için sizlere çok güzel bir haberimiz var.Haberimizin adı Fucidin krem. Sivilceyle savaşta en etken rol oynayan bu kremi sizlere biraz daha detaylı anlatalım.

Fucidin Krem Nedir ?

Fucidin krem içeriğindeki etken maddeler sayesinde sivilcelerin yok olmasına yarayan doktorların çok sıklıkla sivilce, iltihaplı sivilce, egzama ve diğer cilt sorunlarını tedavi etmek için yazdığı bir kremdir. İltihaplı cilt hastalıklarında da kurtacı olarak kullanılan fucidin krem koltuk altı kararmasına bile iyi gelmektedir.

Bknz :http://www.iyibircilt.com/fucidin-krem/

Fucidin Kremin Cilde Faydaları

Fucidin kremin iyi geldiği cilt hastalıklarını sıralayacak olursak ;

*Egzama ve kaşıntılı egzamaya iyi gelir.

*Sivilce ,iltihaplı sivilce tedavisinde etkin olarak kullanılır.

*Kıl kökü iltihabı ve diğer iltihaplı cilt hastalıklarına iyi gelmektedir.

*Yanıkların tedavi sürecine yardımcı olmaktadır.

*Bulaşıcı cilt ve deri hastalıklarının tedavisinde etken rol oynamaktadır.

Fucidin Krem Nasıl Kullanılır ?

Fucidin kremi doktorunuz yazdıysa onun söylediği şekilde kullanmanızda fayda var,fakat eczaneden aldıysanız sizler için kullanımını bir anlatalım ;

Fucidin krem temizlenmiş cilde ince bir tabaka şeklinde dairesel masaj yaparak yedirilir.Kremin ciltte emilmesi için en az yarım saat beklenmesi gerekmektedir.

Krem emilme sürecindeyken elinizle cildinize dokunmamanız önemlidir.

Fucidin Krem Ne Zaman Etki Eder ?

Fucidin krem etki süresi öncelikle devamlı ve düzenli kullanıma bağlıdır. Her krem gibi fucidinin de etki etmesi için en az 1.5 ay gibi bir süre kullanılması gerekir. Cilt kendini 21 günde yenilediği için bu süreç normal olarak karşılanmalıdır.

Tavsiyeler: Fucidin krem veya kullandığınız herhangi bir sivilce kremini doktor tavsiyesi olmadan asla kullanmayınız. Herkesin cildi farklı olduğu için ve alerjik reaksiyonları değişken olduğu için uzman bir doktora görünmeniz en önemli önceliğiniz olmalıdır. Kendi kafanıza göre kremleri kullanırsanız cildinizin yağlanmasın sivilcelerinizin artmasına ve bu durumda cildinizin eskisinden daha kötü görünmesine sebep olabilirsiniz.

Kremler ve cilt problemleri hakkında detaylı bilgi için Şu siteyi takip edebilirsiniz Site:iyibircilt.com

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

2 yorum

Egzama ve sivilce problemlerinden oldukça çekmiş birisiyim. Gençliğimde sivilce yüzünden birçok ilaç denemişimdir en sonunda kurtulmuştum şimdide egzama ile uğraşıyorum. Önerilerinizi dinleyip bu ilacı denemek isterim faydası olur belki. Baya bir işe yaradığı hastalık var güzel birşeye benziyor açıklayıcı metin içinde ayrıca teşekkür ediyorum.

Yanıtla
Ahmed Hunse  -  23 Ocak 2021 / 14:54

Bende egzama ve sivilcelerden çok çekmiştim. Doktorum sağ olsun bu krem sayesinde sivilcelerden zamanla kurtuldum. Ama kesinlikle doktora gitmeden kullanmayın. Herkesin cildi farklı olabiliyor, alerjiniz olabilir.

Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir