JBL T450 Kulak Üstü Kulaklık Kutu Açılımı | İnceleme

Yıllar boyunca hep bilgisayarda ve telefonda kulak içi kulaklık kullandım. Yani normal bildiğiniz ince uzun kablolu kulaklık. Bunca zaman yaklaşık 70 – 80 adet kulaklık kullanmışımdır. Bir çoğuda da bozulmuş veya kırılmıştır. Her defasında 15 – 20 – 25 Türk Lirası verip kulaklık almaktan bıkma durumuna geldim. En son kararımı verdim ve kendime Kulak Üstü Kulaklık aldım.

 

Aslında oyuncuların (gamer) kulaklıkları gözüme çok hoş geliyor fakat, onlarında fiyat konusundan maşallahı var. Bugün Vatan Bilgisayara gittim ve kendime normal bir kulaklık aldım. Aslında böyle 50 – 60 Türk Lirası verip kötü bir şey almak istemedim. Orada ki çalışanlara sordum ve onlarda bana JBL T450 model kulaklığı önerdi. Bu modelin Mavi, Siyah ve Beyaz olmak üzere toplam 3 rengi bulunmaktadır. Ayrıca hem Wireless hem Bluetooth hem Jacklı kulaklık olmak üzere üç farklı seçenek mevcut. Tabii üç kulaklık arasında fiyat farkı mevcut.

 

Ben de cebime uygun olan JBL T450 (MAVİ) Jacklı kulaklığı 149 Türk Lirasına aldım. Hem uygun fiyatlı hemde ses kalitesi gerçekten şahane. İyi bir hoparlör üreticisi olmasına rağmen bass ve tizleri her yönden sizi memnun edecek bir üründür. Ayrıca kulaklığın iç kısmı kulağınızda hiçbir şekilde ağrı yapmıyor.

 

Müzikleri artık çok rahat dinliyorum. Ayrıca oyun oynarken ciddi anlamda ses kasabilirsiniz.

 

Written by

306   Posts

Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat’da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi öğrencisi bir blog yazarı. Aynı zamanda da ETİGET - LGDestek - HuaweiAksesuar da E-Ticaret Mağaza Yöneticiliği yapmaktayım.
View All Posts

2 thoughts on “JBL T450 Kulak Üstü Kulaklık Kutu Açılımı | İnceleme

  1. Son zamanlarda böyle bir kulaklık bulabilmek için epey bi’ arama yapmıştım. Yani bu yazı ve video çok iyi denk geldi. Fiyat olarak da uygun görünüyor diğerlerine göre. Bir de 70-80 tane kulaklık değiştirdiğin doğru mu sahiden? 😀

    1. Fiyat ve ses kalitesi olarak cidden alınabilecek bir kulaklık. Almanı kesinlikle tavsiye ederim kardeşim. Bütçem uyar biraz daha kalitelisini alırım dersen aynı markanın bluetooth kulaklığını alabilirsin.

      Vallahi 70 – 80 kulaklık kesin kullanmışımdır. Belki daha fazlası da olabilir, bu zamana kadar hiç saymadım 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir