Hani bir laf vardır ya müzik ruhun gıdasıdır diye. Bu sözü kim demişse güzel demiş. Değerli ziyaretçilerim ve dostlarım müzik dinleyin gerçekten ruhunuza çok iyi geliyor. Günde en az 10 şarkı dinleyin derim ben size. Rap olur, hip-hop olur, damar olur, oyun havası olur, klasik olur vs vs.

Okula giderken, işe giderken, dershaneye giderken, gece yatarken müzik dinleyin veya radyo dinleyin. Ben şahsen sabah okula giderken oyun havası çalan bir radyo var seymen fm diye size de tavsiye ederim. Ama bide reklam çıkıp durmuyor mu gıcık kapıyorum hemen başka radyo yayınına geçiyorum. Sonra okulda da bazen hoca bölümde serbest bıraktı mı hafıza kartımı takıyorum ve kulaklığımı da takıyorum tabii kide 3 – 4 şarkı dinliyorum.

Okuldan eve geldiğimde bilgisayar başına oturduğumda en az 10 şarkı dinlerim genellikle oyun havası olur. Sonra yatacağım zamanda yine aynı radyoyu dinlerim ve bazen uyuya kalırım ve radyo sabaha kadar çalar veya ağabeyim alır çeker  alamazsa uyandırır ve ben derim ki uyumuyorum.