Zaman Kazandıracak Bir Kampanya

Değişen hayat koşulları ile birlikte zaman yönetimi konusu önem kazanmaya başladı. Özellikle son zamanlarda ülkemizde hizmet sektörünün gelişmesiyle zamanı doğru bir şekilde kullanmak, şirketleri diğerlerinden bir adım önde tutan faktörlerden birisi haline geldi. Çünkü artık hizmet sektörünün tek amacı hizmet sağlamak değil, hizmeti en kolay ve en hızlı şekilde müşteriye ulaştırmaktır. Birçok başarılı şirket bu durumun farkında ve zamanı iyi kullanmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Zaman kavramının bu denli önem kazanmasına paralel olarak hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahatlerde havayolu ulaşımı kullanımında son zamanlarda artış gözlemlenmektedir. Çünkü havayolu ulaşımı sayesinde şirketler, hizmetlerini hızlı bir şekilde müşterilerine ulaştırabiliyor. Başta İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirler olmak üzere birçok şehirde uçak yolculuğunu tercih edenlerin sayısı giderek artıyor.
Havayolu ulaşımının artmasıyla birlikte sadece iş seyahati için değil, tatil amaçlı seyahat edenlerin de havalimanlarını kullanması sebebiyle havalimanları da giderek kalabalıklaşıyor. Terminaldeki X-Ray cihazlarında, pasaport kontrolü ve güvenlik geçişlerinde uzun kuyruklar oluşuyor. İşte bu durum birçok yolcu için için büyük sorun oluşturuyor.

Tabi ki bu sorunları aşmanın da yolları var. Tav Passport’un Hızlı Geçiş Hizmetinin kullanıcılarına sunduğu ayrıcalıklar ile anlaşmalı hava limanlarındaki terminal girişleri, pasaport ve güvenlik kontrollerinden kolayca ve hızlı bir şekilde geçerek kalan zamanı kendiniz için kullanabilirsiniz. Bu arada Tav Passport’un Hızlı Geçiş Hizmetini ücretsiz kullanabileceğiniz bir kampanyanın müjdesini de vermek isterim. Zamanınızın size kalmasını istiyorsanız, siz de bu fırsatlardan yararlanın.

Yalçın Güler
Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat’da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu bir blog yazarı. Aynı zamanda da LGDestek, Huawei Aksesuar ve Etiget.com da E-Ticaret Uzmanlığı yapmaktayım.
Yorum Yapmayı İhmal Etme