15 Maddede Yalçın Güler Olmak

Yalçın Güler olmak bir başkadır. Farklı bir insandır. Değişken bir ruh sahibidir. Yalçın Güler kimdir gelin 15 maddede tanıyalım. Dikkat: burada yazılanlar hayal ürünü değildir, tamamen gerçekleri yansıtmaktadır.
Yalçın Güler

Yalçın Güler, balık burcudur ve burcunun özelliklerini layığıyla taşır. Mesela son derece duygusaldır, onu kırmak istemezsiniz. Onu üzmek istemezsiniz. Onunla iyi geçinin.

Yalçın Güler’in gizli ve karanlık bir yönü vardır. O yönüyle karşılaşmak istemiyorsanız onu kızdırmayın. Yoksa sonuçları kötü olabilir.

Yalçın Güler, herkese örnek olabilecek derecede bir çalışkanlığa sahiptir.

Sadık ve de bilgedir. Prensiplerinin dışına kolay kolay çıkmaz. Saygılı olduğu kadar saygındır.

Detaycı biridir Yalçın Güler. Her şeyi bütün halde görmeyi sever. Yaptığı işlerde çok emek harcar.

Yalçın Güler, içtendir, samimidir ve bunu hissettirmekten asla kaçınmaz.

Yalçın yapılan yanlışları asla unutmaz. Yamuk yapanın vay haline. Onunla iyi geçinin.

Çok dikkatlidir! Gözünden hiçbir şey kaçmaz, mutlaka her ayrıntıya tek tek dikkat eder!

Kendini daima tam da olması gereken zamandaymış gibi hisseder ve hatta bir daha dünyaya gelse yine bu zamanda gelmek ister.

Unutkan biriside olsa kaç yaşında olursa olsun içindeki öğrenme açlığı asla dinmeyecektir. Onun içi her yeni gün yeni şeyler öğrenmek için bir fırsattır!

Yalçın Güler’in zekasının sınırı yoktur. Aklına gelen fikirler ve çözümler kırk yıl düşünseniz hiçbirinizin aklına gelmez. Ama bu fikirleri her zaman kendine saklar.

Tam bir koyu Beşiktaş’lıdır! Korkutmaz onu musalla taşı, ölümüne seviyor Beşiktaş’ı.

Onunlayken kendinizi bir ünlüyle birlikteymiş gibi hissedebilirsiniz. Çünkü Yalçın Güler’in samimiyeti ve neşesi etrafındaki herkesin gönlünü çalmış durumdadır.

Eğer alışverişe çıkacaksanız yanınızda Yalçın’ı da götürün. Çünkü ticari zekası bir başkadır. Yanlış anlaşılmasın Kayserili değildir.

Dünyaya gelmiş kuşkusuz en saf duygulara sahip en temiz yürekli insanıdır. Yalçın Güler’in içinde bir gram bile kötülük bulamazsınız.

Written by

305   Posts

Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat’da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi öğrencisi bir blog yazarı. Aynı zamanda da ETİGET - LGDestek - HuaweiAksesuar da E-Ticaret Mağaza Yöneticiliği yapmaktayım.
View All Posts

4 thoughts on “15 Maddede Yalçın Güler Olmak

  1. “Korkutmaz onu musalla taşı, ölümüne seviyor Beşiktaş’ı” :))) Çok tatlı bir evlatsın Yalçın, biliyor musun? Kendine güven böyle bir şey işte… Maşallah sana. Hep böyle ol. Helal olsun oğluma. İlk resme baktığımda, o mekanda olan kızların yüreğini hoplattığını tahmin etmek güç değil. Sevgiyle gözlerinden öperim oğlum.

    1. Beşiktaş oluşumdan kaynaklı abla 🙂 Nede olsa ölümüne seviyoruz biz Beşiktaş’ı 🙂 Takımı çekip filinta gibi olduğumda gözler hep üstümde oluyor. Tabii birde nazar değmeseler daha iyi olacak ama.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir