Dizileri ile sürekli gündemde olmayı başaran Star TV son yıllarda bu başarısını aldığı ödüllerle de kanıtlıyor. Bir dönem Kiralık Aşk dizisiyle yarattığı ilgi ve heyecanı şimdi Cesur ve Güzel ile devam ettiriyor. Her bölümüyle git gide büyüyen heyecanı ile her perşembe Star TV ekranlarında takipçileriyle buluşuyor.

Dizi, babasının intikamını almaya çalışan Cesur’un (Kıvanç Tatlıtuğ), can düşmanı olan Tahsin Korludağ’ın (Tamer Levent) kızı Sühan’a (Tuba Büyüküstün) aşık olmasını konu alıyor. Her bölümünde başka bir çıkmazın peşinde koşarak mutluluklarını korumaya çalışan Cesur ve Sühan’ın heyecan dolu aşk hikayesi izleyenleri büyülüyor.

Aşk Kokan Diziler Star TV’de

Bölümleriyle gündeme oturan tek Star dizisi Cesur ve Güzel değil. Yepyeni dizi İstanbullu Gelin de yine en çok konuşulan diziler arasında. Yakında yayınlanacak olan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinden ve Söz dizisinden de benzer tepkiler alınacağı umuluyor.

Dizi tutkunları Star’ın dizileri ile her bölüm başka başka heyecanlar yaşıyor ancak ev ortamında birçok kişinin farklı zevkleri olabileceği ve bazı günler maç günü olabileceği için dizileri televizyondan takip edebilmek kolay olmuyor. Televizyonun paylaşılması gerektiği zamanlar seyircilerin birçoğu internette yaptıkları Star TV canlı yayın izle  aramaları ile amaçlarına ulaşmayı başarıyor.

Online olarak hizmet veren canlı yayın siteleri, Star dizileri gibi kaliteli yapımların kaçırılmaması için birçok kanalı canlı canlı izleme fırsatı sunuyor. Fakat son dönemlerde çok fazla bu tarz site açılmasıyla kaliteli yayın yapan sitelerin bulunması da gün be gün zorlaşıyor. Sitelerdeki kanal sayılarının çok fazla olması yayın kalitesini kötü etkilese de bazı siteler kalitelerinden ödün vermeden yüksek çözünürlüklü seyir imkanı tanıyor.

Biraz vakit alacak da olsa kullanıcılar bu anlamda denemeler yapabilir ve kanallarını en iyi görüntüleyen siteyi tespit edebilirler. İster film, ister dizi, isterse program söz konusu olsun yalnızca kanalın yayınını bularak canlı canlı bilgisayardan ya da benzeri akıllı cihazlardan izleyebilmek mümkün. Siz de kaliteli bir yayına kolayca ulaşmak ve Star TV heyecanını bir an bile kaçırmak istemiyorsanız http://www.canlitvs.com/star-tv-canli-izle/ adresini ziyaret edebilirsiniz.