Merhabalar arkadaşlar öncelikle bu yazıyı bir prim veya reklam amaçlı yazmıyorum. Yaklaşık 3 ay önce kanser hastası olan Sude için “Sude’ye Destek Olalım” başlık altında bir yazı yazmıştım. Olumlu sonuçların yanında, olumsuz eleştiriler de gelmişti. Prim lafı ortaya atıldı. Bana böyle konular da, prim yapıyor diyerek hiç bir yere varamazsınız. Çok şükür ki karakterimiz, kanımız bozuk değil.

Tekrar tekrar üstüne basa basa diyorum ki, lütfen kötü düşünceleriniz kendinize kalsın. Bu yazıyı gönüllü bir şekilde yazıyorum.

Sude için yazdığım yazıdan sonra dünya tatlısı, şeker, sevgi dolu, tonton yanaklı bir delikanlı görmüştüm. Bazı nedenlerden dolayı blog yazamamıştım ama şimdi karşınızdayım.

Bu delikanlının adı Mustafa Eren Can. Kendisi lösemi hastası. Mustafa, günümüzün en kötü hastalığını yaşıyor ve bize bir mesajı var.

Evet arkadaşlar, Mustafayı duydunuz ve bizden Lösev’e tuğla koymamızı istiyor. Mustafa gibi dünya tatlısı kardeşlerimizi unutmayalım. Lösev’e koyduğumuz her bir tuğla, Mustafa gibi kardeşlerimize bir umut, can kapısı açıyor, yardım ediyor.

Buraya Lösev’in resmi sitesini bırakıyorum. Belki güzel yürekli insanlarımız yardımcı olur ve kardeşlerimiz sevinir. (Siteye Gider)

Arkadaşlar, Mustafa kardeşimizin kendi adını taşıyan bir YouTube kanalı var. Bu benim sizden istediğim özel bir ricadır. Gelin, bu kardeşimize destek olmak için YouTube ve Instagram hesabını takip edip, videolarını beğenelim ve güzel yorumlar atalım. Çünkü Mustafa, bizlerden bunu bekliyor. Mustafa’nın videoları izlendikçe, abone sayısı arttıkça, videolarına beğeniler, güzel yorumlar geldikçe daha çok moral bulacaktır.
Bağış yapamasanız bile videolarını izleyin, beğenin, güzel güzel yorumlar atın. Ben inanıyorum ki Mustafa kardeşimiz en kısa süre de sağlığına kavuşacaktır.

Instagram: https://www.instagram.com/mustafaerencan2008/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCFHQrWFp-IwpnX2hZBAkLFQ