Röportaj Merkezi İle Yaptığım Keyifli Röportaj

Merhabalar, yaklaşık 3 hafta önce yayın hayatına girmiş olan Röportaj Merkezi’nin ilk konuğu bendim. Daha öncesinden bende blogum üzerinden röportajlar yapmıştım. Uzun zamandır yapmıyordum, belki bir gün yaparım ne dersiniz.

Röportaj Merkezi nedir gelin beraber tanıyalım.

“Röportaj Merkezi, merak edilen kişiler ve konular hakkında röportajlar yapmak üzere yola çıkmış bir gruptur. Günümüz internet teknolojisi ile bilgiye hızlı bir şekilde ulaşır hale gelmiş bulunmaktayız.

Zaman zaman kitap çekilişleri ile okurlarına hediyeler dağıtmak isteyen röportaj merkezi, röportajını yapmasını istediğiniz konularda ve kişiler için yorum alanlarını veya mail adreslerini kullanabilirler.

Yeni bir oluşum oldukları için öneri istek şikayet için info@roportajmerkezi.com veya blogyazar353@gmail.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.”
Evet, bence gayet başarılı bir girişim, umarım güzel röportajlar ortaya çıkar. Yeni insanlar tanırız. Aşağıda ki butona tıklayarak benim röportajımı okuyabilirsiniz.

Yalçın Güler Röportaj

Written by

305   Posts

Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat’da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi öğrencisi bir blog yazarı. Aynı zamanda da ETİGET - LGDestek - HuaweiAksesuar da E-Ticaret Mağaza Yöneticiliği yapmaktayım.
View All Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir