Merhabalar arkadaşlar öncelikle bu yazıyı bir prim veya reklam amaçlı yapmıyorum. Lütfen kötü düşünceleriniz kendinize kalsın. Bu yazıyı gönüllü bir şekilde yazıyorum. Umarım bir faydası dokunur.

Bir kaç günde Instagram’da gezinirken bir fotoğraf görmüştüm ve o fotoğrafın hemen ekran görüntüsünü alıp hikayem de paylaşmıştım.

Bu fotoğrafta dünya tatlısı, şeker, sevgi dolu prenses vardı. Adı Sude ve kendisi kanser hastası. Youtube’da kardeşi Çağanla beraber sevgi dolu videolar çekiyor. Sude, ilk videosunu geçtiğimiz haftalarda çekmeye başlamış. Az takipçisi olduğu için çok üzülmüş ama kısa sürede güzel insanlar sayesinde kanalı +80.000 takipçiye ulaşmış. Sizde diğer güzel yürekli insanlar gibi Sude’nin kanalına abone olup, videolarını beğenip ve Sude’yi mutlu edip ona moral kaynağı olabilirsiniz. Videolarını izlemeye başlarken zaten bunları yapmak isteyeceksiniz.

Oturduğunuz yerden bir çocuğu gülümsetme fırsatı geçmiş elinize daha ne olsun ki. Eğer imkanınız da varsa Sude’ye ulaşarak ona hediyeler göndererek daha da mutlu edebilirsiniz. Bunu özellikle youtuberlardan bekliyorum. Sude umarım bu kötü, lanet hastalığı bir an önce yener ve sağlığına kavuşur. Nice sağlıklı mutlu huzurlu yaşları olsun.