Koskoca 6 Yılı Devirdim

Zaman ne çabuk geçiyor öyle değil mi ! Koskoca 6 yılı iyisiyle kötüsüyle devirmiş bulunmaktayım. Blogu açtığımdan beri hep yazmayı, insanlara faydalı şeyler sunmayı sevdiğim içindir. Blogumu, blog yazarlarını seviyorum. Yazmayı, paylaşmayı, okumayı, tartışmayı, yeni şeyler öğrenmeyi, yeni insanlar tanımayı seviyorum.

Bu zamana kadar bir çok iş yaptım. Bir çok insanlarla tanıştım. Hepsiyle samimi oldum. Bir çok kişiye yardımcı oldum. Gece demedim gündüz demedim blog yazdım. Çoğu yazılarımı çaldılar kendi yazılarıymış gibi paylaştılar bir şey demedim. Arkamdan atıp tuttular bir şey demedim. Senin işin gücün okulun yok mu dediler azarladılar bir şey demedim. Blogumu yazmaya devam ettim ve dedim ki

Küçük Bir Mutluluk

Bilen bilir, bu sloganın altından nice şeyler var. Blog yazmaya, blog yazılarını okumaya, insanlara yardım etmeye ömrüm yetene kadar devam edeceğim.

Bu yolda, böyle güzel ağabeyler , kardeşler, ablalar tanımış olmak bana ayrı bir mutluluk veriyor. İyi ki böyle güzel bloglar var. İyi ki böyle güzel yürekli insanlar var. Bu insanları dost edinmekten çok büyük mutluluk duyuyorum. Her hangi bir şekilde bunca zaman zarfında birini kırıp, inciltip, canını yakacak şey yaptıysam ve ya söylediysem ne olur kusura bakmayın çok özür dilerim. Hepinizi seviyorum. Nice Küçük Bir Mutluluk’lu yıllara.
Bu arada annem bloguma özel 6 yazılı güzel bir pasta yaptı. Bende doya doya yedim.

Written by

306   Posts

Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat’da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi öğrencisi bir blog yazarı. Aynı zamanda da ETİGET - LGDestek - HuaweiAksesuar da E-Ticaret Mağaza Yöneticiliği yapmaktayım.
View All Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir