Geçmişten Bugüne Kadar Kullandığım Logolar

Merhaba sevgili arkadaşlar. Bugün sizlere blogumu ilk açtığım günden beri bugüne kadar kullandığım logoları paylaşacağım. İlk başladığım zamanlar photoshop bilgim hiç yoktu. Fireworks’den yapıp beğendiğim tarza uygun yapıyordum. Sonrasında tasarım konusunda iyi olmadığımı görmüş oldum ve logolarımı başka kişilere yaptırdım. Uzun süredir Mert Can Eyriyer kardeşimin yaptığı logoyu kullanıyordum fakat tema değişikliğinden dolayı bundan bir önce ki olan logoyu kullanmayı tercih ettim. Bakalım ilerleyen senelerde farklı bir logolar gelir inşallah.

2010-2011-logo
 

 

2010 – 2011 yıllarında kullandığım logo. Blogumu açtığımda ilk yaptığım logodur. İlk logomu kendim yaptığım için çok sevinmiştim 🙂

2012-logo

 

 

 

2012 yılında kullandığım logo. İlk logoya rağmen biraz daha güzel yaptığımı sandığım logo.

2013-logo

 

 

2013 yılında kullandığım logo. İlk yaptığım logolara nazaran bu biraz daha hoşuma gitmişti. Temaya da çok uyumlu olmuştu.

2014-logo1

2014-logo2

 

 

2014 yılında kullandığım logolar. Bu logoları Müjdat Sayar abim yapmıştı. Hâlâ çok hoşuma gidiyor.

2015-logo

 

 

 

 

2015 yılında kullandığım en lanet olası, renk uyumu berbat, yazı fontu iğrenç olan bir logo.

2015-logo1

 

 

 

2015 yılında çok az bir süre kullandığım logo. Bu logoyu bana bir kardeşim yapmıştı ama ismini hatırlayamadım. Logoyu yapan kişi kendini belli ederse yazıya ekleyeyim.

 

2016-logo2

 

 

 

2015 yılının yarısından beri beri kullandığım logo. Bu logoyu bana Mert Can Eyriyer kardeşim yapmıştı sağ olsun. Temaya uyumlu yapmış olduğu için isim kısmı beyaz kalmış. Rengini değiştirip atacaktım ama png resmini silmişim maalesef.

 

Written by

305   Posts

Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat’da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi öğrencisi bir blog yazarı. Aynı zamanda da ETİGET - LGDestek - HuaweiAksesuar da E-Ticaret Mağaza Yöneticiliği yapmaktayım.
View All Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir