İndir.com Mobil Uygulama Yarışması Başladı

Üniversite öğrencilerinin mobil dünyada yaratıcı girişimlerini hayata geçirmelerini sağlamak ve destek olmak amacıyla düzenlenen “Üniversiteliler İçin indir.com Mobil Uygulama Yarışması” katılım süreci başladı.

indir.com geçtiğimiz yıllarda düzenlediği “indir.com Mobil Uygulama Yarışması”na ek olarak sadece Üniversitelilerin katılabileceği “Üniversiteliler İçin indir.com Mobil Uygulama Yarışması” düzenliyor. 1 Ocak 2016 tarihi itibariyle katılım süreci başlayan yarışmanın son başvuru tarihi 30 Ağustos 2016. Bu tarihe kadar bireysel veya 3 kişilik ekipten oluşan tüm Üniversite öğrencileri yarışmaya başvurabilirler. Yarışmaya katılacak uygulamaların 1 Ocak 2016 tarihinden sonra uygulama marketlerde yayınlanmış olması şartı aranıyor.

Üniversite öğrencilerinin kendi geliştirdikleri uygulamaları daha geniş bir kitleye tanıtma imkanı bulabilecekleri yarışmada, finale kalarak ilk 3’e giren öğrenciler birbirinden değerli ödüllerin sahibi olacaklar.

Kesinleşen Ödüller:

Aşağıdaki ödüller kesinleşen ödüllerdir. Diğer ödüllerin neler olacağı ilerleyen günlerde indir.com tarafından duyurulacaktır.

Birinci;

  • 1 hafta Silikon Vadisi tatili (San Francisco)
  • com’dan 5000 TL değerinde ASO hizmeti
  • com’dan 5.000TL değerinde reklam.
  • Üniversiteliler için mobil uygulama yarışması kazananına Silikon Vadisi tatilindeki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 5000 TL nakit para ödülü.

İkinci;

  • Antalya’da 1 hafta tatil
  • com’dan 2.500TL değerinde uygulamanın tanıtımı…

Üçüncü;

  • Antalya’da 3 gün tatil
  • com’dan 1.000TL değerinde uygulamanın tanıtımı…

Katılım Süreci!

30 Ağustos 2016 tarihinde başvuruların tamamlanması ile birlikte indir.com, uygulamaları web sitesi üzerinde tanıtacak ve 5 Eylül 2016 tarihi itibariyle “Halk Oylaması” başlayacak. Halk Oylaması sonucunda en çok oyu alan 10 uygulama, 10 Eylül 2016 tarihinde, alanında uzman olan birbirinden değerli jüri üyelerinin değerlendirmesine sunulacak. Jüri değerlendirmesinden sonra ilk 3’e giren uygulamalar belli olacak ve kazananlar, birinci olan öğrencinin öğrenim gördüğü Üniversite’de indir.com tarafından gerçekleştirilecek olan “Mobil Etkinlik” kapsamında ödüllerine kavuşacaklar.

Ödül Töreni!

Sadece Üniversitelilerin katılımına açık olan “Üniversiteliler İçin Mobil Uyulama Yarışması” ödül töreni, kazanan öğrencinin öğrenim gördüğü Üniversite’de, indir.com tarafından gerçekleştirilecek olan “Mobil Etkinlik” kapsamında yapılacak. Örneğin; kazanan öğrenci Adnan Menderes Üniversitesi’nde eğitim görüyorsa ödül töreni, Aydın’da Adnan Menderes Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan “Mobil Etkinlik” kapsamında yapılacak.

“Üniversiteliler için indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016” Takvimi

Yarışma Başlangıcı: 1 Ocak 2016

Son Başvuru: 30 Ağustos 2016

Halk Oylaması: 5 Eylül 2016

Jüri Değerlendirmesi: 10 Eylül 2016

Mobil Etkinlik: Ekim Ayında

“Üniversiteliler için indir.com Mobil Uygulama Yarışması” şartları ve katılım formu”

Written by

304   Posts

Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat’da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi öğrencisi bir blog yazarı. Aynı zamanda da ETİGET - LGDestek - HuaweiAksesuar da E-Ticaret Mağaza Yöneticiliği yapmaktayım.
View All Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir