Merhabalar arkadaşlar yepyeni ve çok güzel bir yazı ile karşınızdayım. Başlıkta gördüğünüz gibi, diyeceksiniz “yine mi şaka yapıyor acaba” ? Hayır hayır, şaka falan değil tamamen gerçek bir durum.

Pazar günü oyu kullanıp geldikten sonra terlemiştim ve duşa girmiştim. O sırada bir arkadaşım beni bir çok kez aramış. Tam ben onu arayacak iken mesaj attı. “Yalçın bir ajansta iş var çalışır mısın ?” dedi. Bir anda mutlu oldum, detayları falan sordum kafama yattı ve direk ajansa gittim (Yürüyerek bizim eve 10 dakika) Bir de ne göreyim, ajansın sahibi Aksaray Üniversitenden tanıdığım bir ağabey. Staj yaptığımda, 2 yıl boyunca sıklıkla karşılaşırdık.

Bu ağabey sosyal medya ve tanıtım ile ilgilenecek güvenilir, bilgili bir ekip arkadaşı arıyorlarmış. Sağ olsun arkadaşım beni önermiş iyi ki de önermiş, ajansın sahibi ağabey hemen ısındı bana ve olumlu gözle baktı. Detaylı konuşup, tanıştık. Bana içtenlikle yaklaştı ve işe aldı.

Sosyal medya hesapları ve projeler çok olduğu için, hiç vakit bulamadım o yüzden yazı bir günlük gecikmeli geldi. İki gündür yoğun bir tempo ile çalışıyorum. Hakkımda hayırlı olan iş buymuş, işimi seviyorum ve çok mutluyum. Günler, haftalar, aylar sonra işimi buldum ya daha ne isteyeyim.

Hatalı cümlelerim, kelimelerim illa ki olmuştur, sürç-i lisan ettiysem affola.