Uzun zamandır temamı değiştirmeyi planlıyordum, fakat zevkime göre bir tema bulamıyordum. Bir ara oturup kendi zevkime göre temayı çizdim ve kodladım. Lakin wordpress entegre bilmediğim için öylece kaldı. Haliyle canım sıkıldı ve boşuna vakit kaybı yaşamış oldum.

Nedendir bilmiyorum ilk temayı kurduğum zaman, çok hoşuma gidiyor. 3-4 ay kullandıktan sonra artık temadan sıkılmaya başlıyorum. (belki bir kaç ay sonra kurmuş olduğum Napoli temasından sıkılıp, başka bir tema arayışına geçeceğim) Haliyle başka tema arayışına giriyorum ve sonunda yine hüsran yaşıyorum. Çünkü baktığım hiç bir temayı beğenmiyorum. Sırf temayı görmemek için bir hafta bloga girmediğim bile olmuştur. (yorum geldiyse, onları onaylayıp cevap verip kapatıyorum)

Uzun zamandır Tuto temasını kullanıyordum. Bir çok kişiye de tavsiye etmiştim ve hala kullananlar var. Bu tema fazlasıyla canımı sıkmaya başlamıştı. Blogum çok geç açıldığı için, bir çok görseli ve kodları optimize ve minimize  etmek gerekiyordu. Ekstra olarak seo yapacaktım. Bu işlemleri, yeni temayı kurduktan sonra yapmanın daha avantajlı olduğunu söylemişlerdi.

Sonunda kafama göre bir tema buldum. ThemeZee‘nin geliştirdiği Napoli teması çok hoşuma gitti ve hemen kurup düzenlemelere başladım. Bir çok kişi temayı, tek renk olduğu için beğenmeyecek diye düşünüyorum. Bence gayet güzel, hoş, sade bir tema oldu. Umarım içerik konusun da da daha fazla ilerleyebilirim.

Yeni özgün yazılar da buluşmak dileğiyle. İyi veya kötü yorumlarınızı bekliyorum.

Sürç-i lisan ettiysem affola, eyvallah.