Hevesimiz Kursağımızda Kaldı

Evet yine ben geldim. Ne var ne yok, umarım iyisinizdir. Beni soracak olursanız bildiğiniz gibiyim. Durum da bir farklılık yok. Henüz hafızamı kaybetmedim. Neyse yine kişisel bir yazı ile yine karşınızdayım. Hayat bazen kimilerine güzel şanslar getirir, kimilerine getirmez. Ben tam ortadayım. Ne şanslı ne şanssız. Benim durumum Nasrettin Hoca misali “ya tutarsa” mantığı ile yürüyor.

Çoğumuz sosyal medya da paylaşılan çekilişlere illa ki katılıyordur. Ben hiç katılmadım diyen yoktur herhalde. Çekilişte, o kadar katılımcı arasından kazanan sadece bir veya bir kaç kişi oluyor. Diğerleri şansına küssün. Ben Instagram’da gördüğüm hoşuma giden güzel bir çok çekilişe katılırım. Bu zamana kadar sadece kitap, flash bellek ve ahtapot tripod kazandım.

14 Mart günü Instagram da Kamil Koç firmasının düzenlemiş olduğu Çanakkale gezisi çekilişini gördüm. Belki bir umut bana çıkar diye gerekli prosedürü uyguladım. Bana çıkması için gerçekten çok dua ettim çünkü ölmeden önce Çanakkaleyi görmek istiyordum -ki bunu her insan ister. Bundan eminim.

Ben çekilişin olduğunu tamamen unutmuşken Perşembe günü Instagram dm kutuma bir mesaj geldi. “Merhaba, Çanakkale tarih turunu kazandığınız için tebrik ederiz. Size ulaşabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşabilir misiniz? dediler. Tabii ben bu mesajı alınca bir yandan aşırı çok sevindim bir yandan da şaka yapıyorlar diye düşündüm. Kamil Koç’un Instagram sayfasına girdim ve kazananların listesine baktım. Birde ne göreyim orada benim de ismim var. Şaka değilmiş 🙂

View this post on Instagram

Kamil Koç ile Çanakkale Turuna gidecekler belli oldu! Kazanan asil ve yedek listesini aşağıda paylaşıyoruz. Katılan tüm Yol Arkadaşlarımıza teşekkür ederiz, yeni sürprizler için bizi takip etmeye devam edin! 🙂 #yolaçıkmayadeğer ✉ Kazanan Yol Arkadaşlarımızın DM yoluyla bizimle en geç 22 Mart 2019 saat 11.00'a kadar iletişime geçmesini bekliyoruz. Asil listesi; 1. @deryaakar 2. @wait_for_the_end_68 3. @yusufylmz7 4. @vampirellam07 5. @ee.esrax 6. @celikcagdas 7. @mervcpr 8. @ylcnguler 9. @karaulu 10. @zeynep.bcelen 11. @tncycnn 12. @yelizzosmann 13. @ertugrulcetin15 14. @kaancansiz 15. @gokhanyildizs 16. @murat.konasoglu Yedek listesi; 1. @caglaaerez 2. @yenalnur 3. @cansu.basarr 4. @ftmicoz 5. @cnspnraltn 6. @fatma.kuus 7. @gr.ceyda 8. @ali_ince_80 9. @ferittokcuu 10. @rabiacolakpartal 11. @rumeysayavuuz 12. @kaan_kygszz 13. @ylmzyvzr 14. @eda.karatepe41 15. @oztrkmstf571 16. @gulnazkaragol

A post shared by Kamil Koç (@kamilkoccom) on

Teşekkür ettim ve yanımda arkadaş getirebilecek miyim diye sordum. Tura bir arkadaşım ile katılabileceğimi söylediler. Gün saat detayını sordum ve o an yıkıldım. Neden mi ? Çünkü tur otobüsü 23 Mart Cumartesi günü saat sabah 04:00’da İstanbul Dudullu’dan hareket edecekmiş ve akşam 20:45’te geri İstanbul’a dönülecekmiş. Fakat ben Aksaray ilinde ikamet ettiğimi belirttim. Onlarda bana şu mesajı iletti. “İstanbul Dudullu’dan kalkacak otobüsümüze diğer illerden ulaşım katılımcılar tarafından karşılanacaktır. Çanakkale gezi turu kapsamındaki tüm giderler Kamil Koç tarafından karşılanacaktır. Bu durumda katılım durumunuzu öğrenebilir miyiz?” dediler.

Bu durumu arkadaşım ile konuştuk ve gitmeme kararı aldık. Geliş gidiş uzun yolculuk bizi yoracaktı. Ekstra cebimize masraf çıkacaktı. İstanbul’da yaşayan bir arkadaşım benim yerime gidebilir mi? diye sordum fakat mesajıma cevap verilmedi. Sağlık olsun dedik.

Nedense Koç firmasının yaptığı çekilişleri hep kazanıyorum. İlk kazandığım çekiliş Bilkom‘un ahtapot tripod hediyesiydi. İkincisi de bu Çanakkale tur gezisiydi zaten. Ayda yılda ilk defa bir çekilişi kazandım çok mutlu oldum, çok sevindim ama ona da gidemedik. Hayatta ki tüm şansımı bu çekilişe harcadım galiba.

Hatalı cümlelerim, kelimelerim illa ki olmuştur, sürç-i lisan ettiysem affola. Eyvallah

Written by

305   Posts

Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat’da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi öğrencisi bir blog yazarı. Aynı zamanda da ETİGET - LGDestek - HuaweiAksesuar da E-Ticaret Mağaza Yöneticiliği yapmaktayım.
View All Posts

3 thoughts on “Hevesimiz Kursağımızda Kaldı

  1. Bunun için bana haber verseydin ben senin yerine gider senin için de bol bol gezmiş olurdum. Neyse, can sağlığı olsun. Bir gün rahat rahat gidebilmek dileğiyle.

    1. Emin ol aklıma direk sen geldin. Eğer mesajıma cevap verselerdi direk seni arayıp bilgilerini alacaktım veya numaranı verecektim. Kısmet değilmiş. Ölmeden önce görebiliriz inşallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir