FIFA 19 Oynadım

FIFA 19, 13 Eylül tarihinde demo sürümü yayınlandı. Oyunun çıkış tarihi ve satılma günü ise 28 Eylül. Eğer sizde oynamak istiyorsanız, FIFA 18 demo sürümünü denemek için ücretsiz Origin hesabı açmanız gerektiğini hatırlatayım. Yeni eklenen özellikler ise benim çok hoşuma gitti. Kesinlikle oynamalısınız. FIFA 19’da neler var neler yok sizin için indirdim ve test ettim.

 

FIFA 19’un demo sürümünde 2 farklı mod mevcut. Birisi Şampiyonlar Ligi, diğeri ise FIFA 18’den hatırlayacağınız Yolculuk modu mevcut. Demo sürümde toplam 10 adet takım mevcut.

 

FIFA 19’a gelen yeni özellikler ise şunlardır:

 

UEFA Şampiyonlar ligi, Avrupa Ligi ve UEFA Süper Kupası gibi çeşitli turnuva deneyimleri mevcut.

 

Kendinize özel kuralları belirleyerek oyunu oynayabilirsiniz.

 

Yapay zeka ile oyun içerisinde 50-50 mücadeleler sayesinde sahanın her noktasında boşta kalan oyunculara nitelik belirtiliyor.

 

Yolculuk modunda Alex Hunter haricinde Danny Williams ve Kim Hunter bulunmakta.

 

FIFA 19’un yeni bilgilerini detaylı bir şekilde öğrenmek isterseniz Buraya Tıklayarak okuyabilirsiniz.

Written by

306   Posts

Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat’da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi öğrencisi bir blog yazarı. Aynı zamanda da ETİGET - LGDestek - HuaweiAksesuar da E-Ticaret Mağaza Yöneticiliği yapmaktayım.
View All Posts

4 thoughts on “FIFA 19 Oynadım

  1. FIFA mı PES mi ikileminde kalmışımdır daima ama FIFA daha önde basmıştır benim için. Yalan yok, PES’te son birkaç yıl içerisinde çok geliştirdi ama FIFA’dan vazgeçemiyorum açıkçası. FIFA 19’un full halini de bekliyorum, bakalım neler olacak.

    1. Ne kadar Pes oynasam da hiçbir şey FIFA’nın tadını vermiyor. FIFA bana daha cazip geliyor. Oynaması kolay, sürekli geliştiriyorlar. Bu zamana kadar favorim FIFA 07 ve FIFA 18 idi. Bakalım FIFA 19 da favorim olacak mı, merak konusu 😀

  2. fifa 19 denemek istiyorum ama bir türlü olmamıştı . Şimdi yazınıza denk geldim oynamayı düşünüyorum . Teşekkürler . 🙂

  3. Ne yazık ki bir oyun tutkunu olarak en seçmediğim oyun türü spor kategorisinde bulunan futbol oyunlarının tamamı. Sanırım bu sadece oyunlarda söz konusu değil, hayatımda da futbol’a pek yer yok diyebilirim. Diğer sporlar benim için daha çekici geliyor, en çok ta su sporlarını seviyorum. Buda sanırım denizin dibinde yaşıyor ve bolca yüzüyor olmamdan kaynaklanıyordur. Öte yandan oyunlara gelecek olursak Ubisoft’un kayak oyunu Steep bile tercih sırası yapacak olsaydın FIFA’dan daha üst sıralarda kendine yer bulurdu. Steep’i kapalı beta’sına katıldım ve bizzat test ettim, bence oldukça iyiydi ancak hitap edeceği kitle çok küçük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir