Kötü Başlangıç ve Mutlu Son

Kötü Başlangıç ve Mutlu Son

Yıllarca sıkıntı çektim durdum. Aslında kendi kendimi de sıkıntıya sürükledim diyebilirim. 2016 Mart ayından beri aktif bir şekilde iş aramaya başladım. Bu süre de okulum hala devam etmekteydi. Zaten son sınıftım. Sadece belirli derslere gidiyordum. Vaktimin boş geçmemesi için sürekli iş başvuruları yapmaktaydım. Artık çalışmak istiyordum. Ee oku oku oku sonunda bitmişti. Rahata kavuşmuştum derken Dikey Geçiş Sınavı denen illet çıktı karşıma. Dedim tamam bir şansımı deneyeyim. Olmadı yapamadım. Sağlık olsun dedik. Ama oda olmadı. Şeker hastası olduk çıktık. Read More “Kötü Başlangıç ve Mutlu Son”

Influencer Pazarlaması için ilk Türkçe Kaynak Raflarda!

Influencer Pazarlaması için ilk Türkçe Kaynak Raflarda!

Merakla Beklenen  ‘Dijital Çağın Mesleği: Nasıl Influencer Olunur?’ Kitabı Yayınlandı!

“Oyun oynayarak para kazanıyorlar,  Fashion Week’lerde podyumu en önden izliyor,  beyaz yakalıların sıkıcı toplantılarına inat dünyanın en güzel otellerinde konaklayıp hayatın tadını çıkarıyorlar. Gittikleri mekanlar, tüketim alışkanlıklarıyla trendleri takip etmek yerine çoğu zaman trendleri belirleyen kişiler oluyorlar. Peki, kim bu influencerlar? “ Read More “Influencer Pazarlaması için ilk Türkçe Kaynak Raflarda!”

Hevesimiz Kursağımızda Kaldı

Hevesimiz Kursağımızda Kaldı

Evet yine ben geldim. Ne var ne yok, umarım iyisinizdir. Beni soracak olursanız bildiğiniz gibiyim. Durum da bir farklılık yok. Henüz hafızamı kaybetmedim. Neyse yine kişisel bir yazı ile yine karşınızdayım. Hayat bazen kimilerine güzel şanslar getirir, kimilerine getirmez. Ben tam ortadayım. Ne şanslı ne şanssız. Benim durumum Nasrettin Hoca misali “ya tutarsa” mantığı ile yürüyor. Read More “Hevesimiz Kursağımızda Kaldı”

23. Yaş Hayırlı Olsun

23. Yaş Hayırlı Olsun

Ee ne oldu şimdi, 23 mü olduk. Bir yıl daha mı yaşlandık. Ömrümüzden bir yıl daha mı gitti. Adım adım ömrünü tüketiyorsun Yalçın Güler. Ne ara büyüdün de 23 yaşına girdin. Hep çocuk kalsaydın ya. Sabahtan akşama kadar top peşinde koşsaydın olmaz mıydı. Gerçi kim istemezdi ki çocuk kalmayı. Neden büyüyesin ki. Büyüyünce sorumluluklar da ardı ardına geliyor tabii. Neyse artık yeni bir yol karşında. Yeni bir işin var ulan, daha ne olsun. Bak ne güzel mutlusun işte. Yoksa değil misin ??? Read More “23. Yaş Hayırlı Olsun”

Kokteyl – Mim

Kokteyl – Mim

Ne haber nasılsınız değerli okuyucularım. Ben yine bir mim ile karşınıza geldim. Konu bulamayınca bu mimler hayat kurtarıyor vallahi yalan yok. Evet farkındayım blogumu aşırı bir şekilde boş bırakıyorum vakit ayıramıyorum. Ne yapayım iş hayatı yoğun olunca pek uğrayamıyorum bloguma. Read More “Kokteyl – Mim”

Instagramdan Gelen Sorular ve Cevaplar

Instagramdan Gelen Sorular ve Cevaplar

Evet, 2019 gelmiş kutlu olsun ama benim bloguma uğramamış sanki. Ben 2018 kafasında kalmışım. Fark ettim ki 2019’da hiç yazı yazmamışım. Bu benim için kötü bir durum. Yazı yazmadığım için tepki aldım ve hemen klavye başına geçtim. Aslında bu soruları bana uzun zaman önce Instagram’dan sormuşlardı. Bende soru ve cevapları taslağa kaydedip öylece unutmuşum. Hazır elimde yazı var cevaplarını güncelleyeyim paylaşayım dedim. Umarım beğenirsiniz.  Read More “Instagramdan Gelen Sorular ve Cevaplar”